Jak pracujeme

Zaměřujeme se na interiéry bytů a komerčních prostorů, které rádi jak navrhujeme, tak i finalizujeme s dohledem nad celkovou realizací. Máme svůj styl a postup práce a když nás necháte takto pracovat, dotáhneme s Vámi všechno do zdárného konce.

Kdy nás oslovit

Kdy je ideální nás oslovit

Čím dříve to uděláte, tím lépe. Ideální stav je před koupí bytu, protože Vám můžeme pomoct s odhadem nákladů na zařízení a hlavně dispozicemi bytu. Když to totiž řešíme až po koupi, může se stát, že se při dispozicích zjistí, že řešení interiéru nebude splňovat vaše potřeby, ale nemovitost už budete mít koupenou.

Kdy to má pořád ještě hodně velký smysl

Když koupíte byt a můžete si vybírat standardy. Nevědomky totiž můžete zvolit takové standardy, které budou mít negativní vliv na celý interiér a přitom se stačilo jen na 1 hodinu poradit a chybě by se předešlo. Pomůžete jak nám, tak hlavně sobě, docílit pak ten nejlepší interiér, který budeme umět.

Kdy to opět pořád jde, ale očekávejte již stavební zásahy a dávku trpělivosti

Stává se nám, že se na nás obrací lidé, kterým vyprojektoval dům kamarád architekt/či prostě jiný kolega, ale nebyli s ním spokojeni v řešení interiéru a my to máme zachránit. Určitě Vám rádi pomůžeme, jen prosím počítejte s nutnou dávkou času a případně pozastavení stavby, protože si budeme společně muset projít dispozicemi a z našeho pohledu napravení chyb, které by měly špatný vliv na dobrý interiér. Kolikrát už je v běhu elektro a voda, ale pochopte, že to na 40 či více % nebude splňovat naše řešení a hrozí pak posuny a úpravy, což je v průběhu stavby zbytečné, místo aby se to udělalo dobře a rovnou na čisto.

V případě hotového bytu v novostavbě počítejte s tím, že nás neminou posuny elektra a vody, může se to dotknout i lokální výměny dveří. Kompletní výmalba je nutná součást. Byt si prostě tak trochu uděláme po svém, ale určitě není důvod k lítosti.

U rekonstrukcí nás klidně oslovte před veškerým kontaktování kohokoliv. Vyhnete se úpravám zadání, zdržování celého procesu, ztrácením čas s dodavateli, které třeba nevyužijeme. Jde hlavně o Váš čas…Navíc vždy je ze všeho nejdůležitější dispozice a truhlář, nebo kuchyňské studio Vám nedá patřičný nadhled na celek o který jde!

 

Oslovte nás klidně i v jiném případě, než tady popisujeme, všechno se dá řešit, když obě strany chtějí.
 

Jak postupovat

1 Nejprve se nám prosím ozvěte, ideálně mailem či formulářem na webu a zkuste co nejtrefněji popsat svoji potřebu či poslat i fotky jak prostor, který chcete řešit vypadá – dáte nám už od začátku lepší představu.

2 Sejdeme se společně a povykládáme si o všeobecných budoucích krocích, které Vás čekají. Zároveň si Vás vyzpovídáme, abychom Vám mohli vymýšlet interiér přímo na míru.
Schůzka může proběhnout u nás či u Vás. Bereme ji jako placenou konzultaci, ale pokud se později do spolupráce pustíme, bude v naší kalkulaci tato obdržená částka odečtená. Je to z prostého důvodu ochrany našeho času. Veškerá slova a informace, které Vám sdělíme vychází z naší praxe, škol a už ty Vám mohou hodně pomoci…

Po schůzce dostanete nabídku na naše služby, nacenění celkové investice a projdeme si inspirace interiérů, které se Vám líbí, abychom si definovali Váš styl.

4 Pustíme se na plno do spolupráce, na které se vzájemně domluvíme...