konzultace

5.000,-Kč / 1hod

Ve formě konzultačních schůzek Vám poradíme s Vaším projektem. Navrhneme jednotlivé prvky či kombinace různých doplňků, materiálů a barev. Ke konzultaci patří skicy a různé poznámky, které Vám případně pošleme i do mailu. Můžeme Vám také poradit kde co hledat nebo koupit, a pomůžeme s odhadem finanční náročnosti realizace.
Konzultovat můžeme i po Skype či přes službu Facetime, když jste třeba v zahraničí, nebo prostě v jiném městě než my.

Jako placenou konzultaci bereme už i úvodní schůzku. Pokud se však později do spolupráce pustíme, bude v naší kalkulaci tato obdržená částka odečtená. Je to z prostého důvodu ochrany našeho času. Veškerá slova a informace, které Vám sdělíme vychází z naší praxe, škol a už ty Vám mohou hodně pomoci…

dispozice

cena je stanovena individuálně
dle rozsahu naší práce
v rozmezí 10.000 - 40.000,-Kč

Nechcete řešit návrh interiéru, ale nevíte si rady s prostorem? Dispozice je to nejdůležitější čím začínáme i v případě běžné spolupráce s návrhy. Správně řešená dispozice je min. 70% dobře řešeného interiéru. Kuchyňská či koupelnová studia Vám sice dispozičně vyřeší kuchyň a koupelnu, ale nevyřeší Vám zbytek bytu a prostoru! Ani developerský návrh dispozic nemusí znamenat dobré řešení právě pro Vás.

 

návrh interiéru / studie

cena je stanovena individuálně
dle rozsahu naší práce
v rozmezí 50.000 - 140.000,-Kč

Po detailní specifikaci a osobní návštěvě Vašeho prostoru připravíme úvodní návrhy interiéru s odhadem finančního rozpočtu celkové realizace. 
Návrh z naší strany zahruje úvodní varianty dispozic, ze kterých vybereme jednu vítěznou na kterou interiér navrhneme. Pro úvodní návrhy upřednosťnujeme živou prezentaci, je to lepší pro obě strany, Vy si poslechnete naše argumenty a Vy zároveň můžete rovnou vstupovat do diskuze a reagovat na to co vidíte. Čekat můžete podrobnou prezentaci s jednotlivými pohledy místností a v jejím závěru fotorealistickou vizualizaci pro Vaší lepší a přesnější představu. Součástí tohoto celku jsou vytipované produkty s přímými odkazy na obchody, kde je můžete koupit.

Po společné domluvě pak můžeme návrh posunout až do realizace, se kterou Vám rádi pomůžeme...

výkresy

cena je stanovena individuálně
dle rozsahu naší práce

K naší práci patří 2D výkresy, bez nich bychom nemohli naše návrhy zadat profesantům a dodavatelským firmám.
K našim projektům tato část bezmezně patří a určitě počítejte s min. řešením elektro a vodoinstalace pro stavební účely. Dále min. pro truhláře, pokud řešíme zařízení prostorů. Nejde však o projektovou dokumentaci, nebo výrobní výkresy, každá firma zhotovující své výrobky si vypracovává svoji výkresovou dokumentaci pro své vlastní účely. 

realizace

cena je stanovena individuálně
sazba je na stanovená na den

Rádi na vše dohlížíme a máme pod naší kontrolou. Jako autoři máme své představy o zhotovení a ne vždy se může vše přenést na realizační firmy. Jenom tak se náš návrh přenese do skutečné reality.
Vám to ušetří časovou náročnost, celkovou energii a ve výsledku i peníze či případné nervy, které se stavbou a řemeslníky mohou nastat. V průběhu realizace se navíc mohou stávat komplikace či se musí něco aktivně řešit velmi rychle a naše přítomnost je tak jenom vítaná. 

objednání zboží

ceny podléhají cenám produktů

Po specifikaci všeho potřebného zajistíme kompletní objednávku u firem a dodavatelů, o jejichž služby nebo zboží budete mít zájem. Zjistíme ceny, termíny dodání, podmínky dopravy i způsob platby, vypracujeme časový harmonogram a zařídíme doručení na Vámi určenou adresu. V rámci projektové spolupráce je to opět příjemná cesta jak Vám ušetřit čas a ve výsledku i peníze.